O badaniu Marka Godna Zaufania 2022

Zapraszamy do lektury majowego numeru miesięcznika biznesowego „My Company Polska” gdzie zostaną opublikowane wyniki badania w branży B2B Marka Godna Zaufania przeprowadzonego na zlecenie redakcji przez instytut badawczy Kantar Polska.

Marka Godna Zaufania – badanie już po raz siódmy prowadzone jest przez wydawcę miesięcznika „My Company Polska”. Za realizację i opracowanie odpowiedzialny jest instytut badawczy Kantar Polska S.A. Najważniejszym celem badania jest poznanie opinii przedsiębiorców na temat najlepszych marek, produktów i usług skierowanych do biznesu oraz poznanie tych, którym najbardziej ufają.

Ankieta jest wysyłana do przedsiębiorców: czytelników, prenumeratorów magazynu, osób biorących udział w szkoleniach i konferencjach My Company Polska – kadry zarządzającej, specjalistów i właścicieli firm. Zaangażowaliśmy ich również do wypełnienia ankiety poprzez media społecznościowe. Poprosiliśmy, by wymienili je spontanicznie, niczym niezasugerowani.

Ankietowani proszeni są o udzielenie spontanicznej odpowiedzi, której marce w danej kategorii ufają najbardziej. W każdej z 26 kategorii można było wskazać tylko jedną markę.

Wyniki badania zostaną opublikowane w miesięczniku My Company Polska (Nr 6/2022), który ukaże się 31.05.2022 r. Od tej daty Laureaci, będą mogli wykorzystywać w szeroko pojętej komunikacji ATL, BTL, PR etc. wizerunek statuetki oraz Godło Marka Godna Zaufania 2022 r.

 Więcej na MyCompanyPolska.pl

 

Dodatkowe informacje:

Monika Jukiewicz
Business Development Manager
monika.jukiewicz@mycompanypolska.pl
+48 506 088 455