O badaniu Marka Godna Zaufania 2022

Zapraszamy do lektury czerwcowego numeru miesięcznika biznesowego „My Company Polska” gdzie zostaną opublikowane wyniki badania w branży B2B Marka Godna Zaufania przeprowadzonego na zlecenie redakcji przez instytut badawczy Kantar Polska.

Marka Godna Zaufania – badanie już po raz siódmy zostało przeprowadzone przez wydawcę miesięcznika „My Company Polska”. Za realizację i opracowanie odpowiedzialny był instytut badawczy Kantar Polska S.A. Najważniejszym celem badania było poznanie opinii przedsiębiorców na temat najlepszych marek, produktów i usług skierowanych do biznesu oraz poznanie tych, którym najbardziej ufają.

Ankieta została wysłana do 30 000 przedsiębiorców: czytelników, prenumeratorów magazynu, osób biorących udział w szkoleniach i konferencjach My Company Polska – kadry zarządzającej, specjalistów i właścicieli firm. Zaangażowaliśmy ich również do wypełnienia ankiety poprzez media społecznościowe. Poprosiliśmy, by wymienili je spontanicznie, niczym niezasugerowani.

Finalnie w badaniu wzięło udział 1 226 przedsiębiorców. Ankietowani proszeni byli o udzielenie spontanicznej odpowiedzi, której marce w danej kategorii ufają najbardziej. W każdej z 25 kategorii można było wskazać tylko jedną markę.

Przedsiębiorcy wymienili łącznie ponad 350 znanych sobie i cenionych marek.

Wyniki badania zostały opublikowane w miesięczniku My Company Polska (Nr 6/2022), który ukazał się 31.05.2022 r. Od tej daty Laureaci, będą mogli wykorzystywać w szeroko pojętej komunikacji ATL, BTL, PR etc. wizerunek statuetki oraz Godło Marka Godna Zaufania 2022 r.

 

Dodatkowe informacje:

Monika Jukiewicz

KIEROWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY

M + 48 506 088 455

Monika.Jukiewicz@mycompanypolska.pl