O badaniu Marka Godna Zaufania 2020

Zapraszamy do lektury majowego numeru miesięcznika biznesowego „My Company Polska” gdzie zostały opublikowane wyniki badania w branży B2B Marka Godna Zaufania przeprowadzonego na zlecenie redakcji przez instytut badawczy Kantar Polska.

Marka Godna Zaufania – badanie już po raz piąty zostało przeprowadzone przez wydawcę miesięcznika „My Company Polska”. Za realizację i opracowanie odpowiedzialny był instytut badawczy Kantar Polska S.A. Najważniejszym celem badania było poznanie opinii przedsiębiorców na temat najlepszych marek, produktów i usług skierowanych do biznesu oraz poznanie tych, którym najbardziej ufają.

Ankieta została wysłana do 20 000 przedsiębiorców: czytelników, prenumeratorów magazynu, osób biorących udział w szkoleniach i konferencjach My Company Polska – kadry zarządzającej, specjalistów i właścicieli firm. Zaangażowaliśmy ich również do wypełnienia ankiety poprzez media społecznościowe. Poprosiliśmy, by wymienili je spontanicznie, niczym niezasugerowani.

Finalnie w badaniu wzięło udział 1 159 przedsiębiorców. Ankietowani proszeni byli o udzielenie spontanicznej odpowiedzi, której marce w danej kategorii ufają najbardziej. W każdej z 25 kategorii można było wskazać tylko jedną markę.

Przedsiębiorcy wymienili łącznie ponad 214 znanych sobie i cenionych marek.

Wyniki badania zostaną opublikowane w miesięczniku My Company Polska (Nr 5/2020), który ukaże się 28.04.2020 r. Od tej daty Laureaci, będą mogli wykorzystywać w szeroko pojętej komunikacji ATL, BTL, PR etc. wizerunek statuetki oraz Godło Marka Godna Zaufania 2020 r.

 Więcej na MyCompanyPolska.pl

 

Dodatkowe informacje:

Monika Jukiewicz
Business Development Manager
monika.jukiewicz@mycompanypolska.pl
+48 506 088 455