Gala Marki Godnej Zaufania 2023

VIII edycja badania Marka Godna Zaufania 2023

Sprawdziliśmy, które marki produktów i usług cieszą się największym zaufaniem wśród przedsiębiorców

WYNIKI ANKIETY SĄ DOSTĘPNE W RAPORCIE ORAZ W CZERWCOWYM WYDANIU MIESIĘCZNIKA
„MY COMPANY POLSKA”

25 różnych firm, 25 różnych pomysłów na biznes i jeden wspólny mianownik – zaufanie. W klasycznych wnętrzach hotelu Polonia już po raz ósmy wręczyliśmy statuetki Marki Godnej Zaufania 2023

Ten tytuł to nie tylko wyróżnienie, ale przede wszystkim wyzwanie, by przez kolejny rok nie zawieść zaufania, jakie pokładają w nas klienci – mówili laureaci i dodawali, że to także inspiracja, by szukać nowych, innowacyjnych rozwiązań, które spełnią oczekiwania klientów.

Miesięcznik „My Company Polska” po raz ósmy przyznał tytuły Marka Godna Zaufania. Co roku Instytut Badawczy Kantar Polska na zlecenie gazety prowadzi ankietę wśród przedsiębiorców, czytelników magazynu i uczestników organizowanych przez My Company szkoleń i konferencji. Respondenci mają spontanicznie wskazać, którą markę cenią najbardziej w poszczególnych kategoriach. W badaniu wzięło udział aż 1110 przedsiębiorców, którzy łącznie wymienili 160 firm.

Pod koniec maja w czasie uroczystej gali w hotelu Polonia zwycięzcom wręczyliśmy statuetki. Laureaci badania otrzymali także prawo do posługiwania się tytułem Marka Godna Zaufania 2023.

PARTNER GALI

Laureatom gratulujemy!