O badaniu Marka Godna Zaufania 2024

Zapraszamy do lektury październikowego numeru miesięcznika biznesowego „My Company Polska” gdzie zostaną opublikowane wyniki badania w branży B2B Marka Godna Zaufania przeprowadzonego na zlecenie redakcji przez instytut badawczy ARC.

Marka Godna Zaufania – badanie już po raz dziewiąty zostanie przeprowadzone przez wydawcę miesięcznika „My Company Polska”. Za realizację i opracowanie odpowiedzialny był instytut badawczy ARC Rynek i Opinia Sp. z o.o. Najważniejszym celem badania było poznanie najlepszych marek, produktów i usług skierowanych do biznesu oraz poznanie tych, którym najbardziej ufają.

Ankieta zostanie wysłana do 30 000 przedsiębiorców: czytelników, prenumeratorów magazynu, osób biorących udział w szkoleniach i konferencjach My Company Polska – kadry zarządzającej, specjalistów i właścicieli firm. Zaangażowaliśmy ich również do wypełnienia ankiety poprzez media społecznościowe. Poprosimy, by wymienili je spontanicznie, niczym niezasugerowani.

Ostatecznie w badaniu wzięło udział 1 110 przedsiębiorców. Ankietowani proszeni byli o udzielenie spontanicznej odpowiedzi, której marce w danej kategorii ufają najbardziej. W każdej z 25 kategorii można było wskazać tylko jedną markę.

Wyniki badania zostaną opublikowane w miesięczniku My Company Polska (Nr 10/2024), który ukarze się 30.09.2024 r. Od tej daty Laureaci, będą mogli wykorzystywać w szeroko pojętej komunikacji ATL, BTL, PR etc. wizerunek statuetki oraz Godło Marka Godna Zaufania 2023 r.

 

Dodatkowe informacje:

Małgorzata Wodnicka
KIEROWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY
M + 48 786 132 303
Małgorzata.Wodnicka@mycompanygrow.pl